Diğer Projeler
YALI KONAKLARI
Maltepe
-->
İstanbul’un yükselen değeri Anadolu Yakasının popüler lokasyonu Maltepe’de yükselen Evril Dragos Yalı Konakları, seçkin bir yaşam alanının tüm gerekliliklerini bünyesinde toplamış, son teknolojik donanımları ve yatırım açısından cazip, yer aldığı bölge ile yatırımcısı ve konut sahiplerine prestij kazandıracak kârlı bir proje olarak hayata geçmektedir.
Evril Dragos Yalı Konakları, 3 blok halinde yükselen projesinde çağdaş mimari, son teknoloji donanımlar ve altyapısı ile benzer projelerden ayrışmaktadır. Spor salonu, Türk hamamı, havuz ve sauna, çocuk oyun alanları ve kamelyalar gibi konforunuzu ve yaşam kalitenizi yükseltecek özellikleriyle bölgesinin öncü projelerinden olmuştur.
Maltepe Park Carefour, Maltepe sahilyolu, metro ve D-100 karayoluna birkaç dakikalık mesafedeki lokasyonu ile ulaşım alternatiflerine göre avantajlı konumu yatırım değerini yükseltmektedir. Konut sahiplerine elit bir komşuluk ilişkisi sunacak ortak kullanım alanlarıyla yaşam alanınızın kalitesi her zaman en üst düzeyde kalacaktır.
Açık ve kapalı otopark, son teknoloji ısı ve ses yalıtımı, 7/24 güvenlik kameraları, en iyi markaların kullanıldığı donanımları ile konut sahiplerine üst düzey bir yaşam standartı ve konfor sağlayan Evril Dragos Yalı Konakları, Evril Yapı’nın birikim ve tecrübesi ile konut sahipleri ve yatırımcılara sunulmaktadır.
PROJE BİLGİSİ
Site Tarzı Yaşam Alanı
M 2
62-245
FİYAT ARALIĞI
360.000-1.400.000
TESLİM TARİHİ
01.03.2017
BİZ SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM