Evril Yapı, 1980 den itibaren kurucuları tarafından elde edilen bilgi ve birikim ile birlikte 2000’li yılların başında Katı Atık Sektörüne yatırım yapıp, 2004 de stratejik planları çerçevesinde ciddi büyüme gösteren ve sonrasına gıda ve inşaat alanında yatırımlarını genişleterek birçok ülkede, il ve ilçe ye hizmet ulaştıran Evra Group iştirakidir.

Evril Yapı daima kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi prensip edinmiş olup bu çerçevede çalışanlarını Avrupa ve Amerika kıtalarında var olan profesyonel eğitimlere göndererek dünya standartlarını yakalamayı bir şirket felsefesi haline getirmiş ender kurumsal bir kimliğe sahiptir. Bu bağlamda atmış olduğu ve atacağı her adımı üst düzey yöneticilerin ve çalışanlarının ışığında analiz ederek yapmaktadır. Bilindiği üzere bu tür yönetim yaklaşımını benimseyen kurumlar gerek çalışanlarının gerekse müşterilerinin memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir.

Mimari alanda kendine has özgü bir yaklaşım sergileyen Evril Yapı, Orta Doğu’nun tarihi mimarisinden Avrupa’nın Çağdaş mimarisine, Asya’nın klasik yapılarından, Kuzey ve Güney Amerika’nın ilham veren mimarisine, yapmış olduğu ve yapmayı hedeflediği projelerde sürekli çalışanlarına yatırım yapıp Dünyanın çeşitli bölgelerine gönderen ve yenilikleri takip edip geliştiren ve yapılarını bu bağlamda şekillendiren ülke standartlarından farklı özgün bir yapıya sahiptir.

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM