İK Misyonumuz

Evril Yapı çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri için fırsatlar üretmeyi benimsemekte bu bağlamda;

Çalışanlarını yurt içi ve yurt dışı eğitimlere göndererek hem gelişmelerini sağlar hem de dünya standartlarını ulaşmayı hedefler.

İK Vizyonumuz

Çalışanlara sunduğu üstün fırsatlar ile birlikte uluslararası alanda profesyonel çalışanlar tarafından tercih edilebilir bir kurum olmak ve İnsan Kaynakları bölümünün güncellediği raporlar doğrultusunda projelerine ve iletişim gücüne katkı sağlamak

İşe Alım Süreci

Öz geçmişinizin tarafımıza ulaşması ile birlikte başvuru süreciniz başlamış olur, ve gerekli pozisyonlar da yeterlilikleriniz örtüştüğü takdirde hızlı bir sonuç alırısınız. Ek olarak Evril Yapı kendisi geliştirmek isteyen her çalışan ve öğrenciler için iş fırsatları üretmeyi hedeflemektedir.

Bize Katılın

Yetenekli ve kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlar kariyerinize yön vermek üzeresiniz! Evril Yapı’nın üstün İnsan Kaynakları politikaları altında kendinizi geliştirerek kuruma bağlılığınız arttırıp kariyerinizi çok daha ileri taşıma fırsatı ellerinizde. Kurum içi iletişimin üst seviyede olduğu, takım çalışmasının kişisel başarının önüne geçtiği bir ortamda kim çalışmak istemez!

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?
Tarih Pozisyon Açıklama
Tarih
18 Mart 2017
Pozisyon
Gayrimenkul Danışmanı
Açıklama
İnşaat sektöründe başarılı ve prestijli projelere imza atan, sürekli büyüyen ve gelişen; ürettiği projeler ile yüksek değer yaratan EVRİL’in İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan projelerinin satış organizasyonunda görev alacak aşağıdaki niteliklerde"GAYRİMENKUL SATIŞ UZMAN" ları arıyoruz.
Detaylar

SİZİ ARAYALIM

SİZİ ARAYALIM